23-24 квітня  2019 року більш ніж 3000 учасників  з 70 країн світу зібралися  у світовій столиці блокчейну — Сінгапурі. Найвідоміші світові експерти (Тім Дрейпер, Роджер Вер, Сергій Хітров, Алекс Райнхардт та ін.), представники ТОП крипто-компаній (Binance, Huobi, Listing.Help, крипто-мессенджера ELVN та ін.), майнінг-велетнів (Bitmain, Btc.com), ключових криптовалют (Litecoin, Dash, Cardano, Neo та ін.) виступили з докладами про сьогодення та майбутнє  блокчейну та криптовалют на 3-му Глобальному форумі в Азії.
Спікери обсудили бум IEO, взлом блокчейну та  інші крипто і регуляціоннї тренди.   Алекс Райнхардт, засновник і CEO крипто-мессенджеру ELVN, запропонував нові правила для ICO: «Сегодні для успіху потрібен продукт з протестованою монетизацією, діючим комюніті та інфраструктурою». Інвестори і CEO компаній підписали десятки контрактів в конференц-залах, виставкових і VIP-зонах. Біткоін підтримав позитивну хвилю з боку блокчейн-суспільства і виріс на 5% за час дводенного форуму.

Одним з яскравих моментів форуму став StartUp Pitch — презентація блокчейн-проектів з усього світу перед інвесторами та представниками фондів. Жюрі обрало переможцем блокчейн маркетингову платформу — Bloomyt.