З нагоди Всесвітнього дня Італійського дизайну MICAM Мілан-Міжнародна виставка взуття, 26 березня 2019 року  провела презентацію у столичному готелі Intercontinental, під назвою «MICAM 88-50-та річниця.  Дизайн взуття made in Italy, неперевершеність якості, стилю та інновацій»

З вступним словом до запрошених гостей та експертів звернувся Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні Давіде Ла Чечілія.

Доповідачами презентації стали Maттeo Скарпаро – начальник відділу міжнародних зв’язків і розвитку Assocalzaturifici (Асоціація італійських виробників взуття)

 

Массіміліано Сарачіно та Сара Маджоні-WGSN.

В ході презентації присутні змогли дізнатися про останні тенденції італійської взуттєвої індустрії, стилю, якості та інновацій.

MICAM це міжнародна виставка взуттєвої галузі, яка є унікальною подією більш ніж з 2 000 колекцій взуття, в яких вдало поєднуються бізнес та мода.

Двічі на рік в Мілані збираються тисячі кваліфікованих спеціалістів взуттєвої галузі з усього світу. Вони відкривають для себе двері однієї з найпрестижніших виставок взуття під назвою Micam в Європі. Виставковий комплекс Fieramilano оживає про сто на очах: презентації, конференції та велика кількість неповторних стендів, дають можливість гостям і спеціалістам даної сфери ознайомитись з колекціями наступного сезону.

Тематичні зони MICAM:

Luxury – елітне взуття (вищий клас);

EmergingDesignersArea – дизайнерська область що розвивається;

Contemporary – сучасне взуття, (дизайнерське взуття середнього класу);

I-Kids – дитяче взуття середнього класу;

Active – спортивне взуття;

Cosmopolitan – взуття для подорожей та комфорту;

Accessoriesforshops – аксесуари для магазинів;

Technicalpress – техічна преса.

Наступний захід з15 до 18 вересня 2019 р.

Детальніше за посиланням: https://www.themicam.com

Assocalzaturifici  (Асоціація італійських виробників взуття)

До неї належать понад 600 виробників з усієї країни.

Знамениті бренди і великі групи (Ferragamo, Tod’s, Gex) також належать до Assocalzaturifici, однак 80 % членів асоціації є малими і середніми підприємствами.

Наша місія: пропагування і лобістська діяльність, інтернаціоналізація політики в галузі просування Made in Italy, організація виставок та інших заходів, надання послуг у сфері гарантування якості і стабільного постачання продукції, корпоративної соціальної відповідальності і управління ланцюгом постачання. Завдяки службі ANCI Servizi ТОВ Assocalzaturifici організовує MICAM у Мілані та понад 20 заходів у різних країнах для сприяння розповсюдженню взуття Made in Italy в усьому світі

#micam    #micammilano    #micam88    #мікаммілан   #мікамвзуття   #мікамітілія

#WGSN    #Assocalzaturifici   #посольствоіталії   #Assocalzaturifici