25 березня 2019 року 

Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки  Пакистан в Україні Захід Мубашір Шейх провів урочистий дипломатичний прийом, на честь Національного Дня Пакистану. 

 
Набутий за більш ніж двадцять п’ять років високий рівень взаєморозуміння між Україною та Пакистаном в політико-дипломатичній сфері, традиційно активний розвиток українсько-пакистанського ВТС, значний потенціал взаємовигідної співпраці у торговельно-економічній сфері створюють сприятливі передумови для подальшої активізації українсько-пакистанських відносин.
На сьогодні  Пакистан і Україна підтримують тісні і дружні відносини. Уряди обох країн зацікавлені у зміцненні двосторонніх взаємин в різних секторах, зокрема в сфері енергетики, розвитку інфраструктури, освіти, науки і технологій, а також в сфері оборони.В українському експорті традиційно домінують продукція агропромислового комплексу (молочна продукція, овочі, олійні культури, продукція борошномельно-круп’яної промисловості).

Крім того, суттєвою складовою українського експорту до Пакистану у 2017-18 роках були олійні культури, котли, машини, чорні метали тощо.Пакистан переважно постачає до нашої країни текстильну продукцію, бавовну, цитрусові, рис, пластмаси та полімерні матеріали.Інтенсивно розвивається військово-технічне співробітництво між обома країнами.

Національне свято – День Пакистану, відзначається 23 березня. Він приурочений до прийняття історичної Лахорскої резолюції, яке сталося 24 березня 1940 року. Це резолюція про розмежування індуїстів з мусульманами. Вона була прийнята під час щорічної сесії Всєїндійської мусульманської ліги в Лахорі, що проходила з 22 по 24 березня 1940 року. Як виявилося саме ця сесія стала історичною в питанні утворення держави Пакистан.