5.12.2018 в Києві відбувся урочистий прийом на честь Дня Незалежності Республіки Казахстан
Гостей привітав Надзвичайний і Повноважний Посол Казахстану в Україні та Республіці Молдова Ордабаєв Самат Ісламович з дружиною.
У своєму виступі Посол Казхстану в Україні Самат Ордабаєв зазначив, що за 27 років Незалежності в Казахстані відбулися досить значні зміни, через які ця країна стала політично стабільною та з високим рівнем економіки. З відкриттям у червні цього року Міжнародного Фінансового Центру “АСТАНА”, зросли прямі інвестиції в Казахстан, та значно поліпшилось бізнес середовище.
Щодо до двосторонніх відносин між Україною і Казахстаном, пан Посол зазначив, що Україна історично є для Казахстану дружнею країною. Між нашими державами діє режим вільної торгівлі, також підписано низку угод про співпрацю на найближчі роки.
На прийомі була організвана виставка української художниці Н.Мкртчян, яка була присвячена культурі та традиціям казахського народа.
Не аби який інтерес визвала книга “Кобзарь в степах Казахстану”, про життя та творчість Т.Шевченка в Казахстані. Книга була видана завдяки Посольству Казахстана та Почесному Консульству Казахстана.