21 вересня 2018 року у КВЦ “Парковий” у місті Києві пройшов Херсонський міжнародний економічний форум “Таврійські горизонти”.

Херсонська область стала лідером за індексом капітальних інвестицій в 2017 році серед усіх областей України.
“Ми вперше за всі роки проводимо цей форум у столиці. Впевнений, що Херсонщина потребує особливої уваги”, – сказав на відкритті заходу голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

Цьогоріч на форму прибули близько 600 учасників із 30 країн. Серед них, зокрема, 11 голів дипломатичних місій, народні депутати України, представники міжнародних фінансових та донорських організацій, центральних органів виконавчої влади, вітчизняних та іноземних інвестиційних компаній, банківських установ та інституцій громадянського суспільства.

Капітальні інвестиції в Україні у 2017 році збільшилися на 22,1% порівняно з 2016 роком — до 412,8 млрд грн (без урахування тимчасово окупованих Криму, Севастополя та частині зони проведення АТО). Зокрема, найбільше збільшення капінвестицій в 2017 році порівняно з 2016 роком зафіксоване у Херсонській (на 50,7%), Запорізькій (на 47,4%), Донецькій (на 44,5%), Тернопільській (на 42,3%), Вінницькій (на 40%), Чернігівській (на 34,8%), Рівненській (на 34,6%), Полтавській (на 33,8%), Закарпатській (на 32,4%), Івано-Франківській (на 32,1%), Дніпропетровській (на 28,9%), Одеській (на 28,8%), Львівській (на 26,0%) областях і в Києві (на 21,4%).
Заступник голови Херсонської облдержадміністрації Андрій Балонь запевнив, що міжнародний інвестиційний форум “Таврійські горизонти” дає Херсону унікальну можливість “об’єднати зусилля, презентувати свої можливості… і знайти свого інвестора”.

Присутній на форумі міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш сказав: «Ми хочемо показати, що Херсонська область потребує особливої уваги, особливих умов для того, щоб розвиватися. Особливістю Херсонської області є її близькість до адміністративної межі з окупованим Кримом, однак зараз всі зусилля спрямовані на те, щоб це не заважало розвитку регіону.

Більше за посиланням: http://www.tavrianhorizons.in.ua