Мріяли отримати міжнародне визнання, тоді EUROPEAN WOMEN EXPERT AWARDS 2018 – для Вас!
Основне завдання EWEA 2018 – відзначити видатні заслуги жінок Європи, показати їх талант, успіх і професіоналізм в різних галузях, об’єднати і надихнути їх.
Нагороджувати будуть за досягнення в бізнесі, юриспруденції, науці та освіті, медицині, громадської діяльності та PR.
Поборотися за премію можуть жінки з усієї Європи, незалежно від віку, національності, сімейного стану. Організатор події – Міжнародний жіночий експертно-правовий союз і особисто Ольга Пампуха.
До участі в проекті запрошуємо: власниць бізнесу, громадських і культурних діячів, адвокатів і правозахисників, експертів, науковців, талановитих маркетологів, ініціаторів важливих для суспільства проектів, які надихають своїм прикладом і задають нові тренди в бізнесі, суспільстві, культурі, політиці як в рамках окремо взятої країни, так і на міжнародному рівні.
European Women Expert Awards – це довгостроковий міжнародний проект, який в цьому році стартує з України, але в подальшому церемонія нагородження учасниць буде проводитися в країнах ЄС.
Відповідно до процедури рейтингування претендентки проходять процедуру анкетування і готують есе на тему: «Успіх без перешкод. Що я зроблю, якщо не буде існувати рамок ».
Оцінювати роботи учасниць буде авторитетне журі: адвокати, судді, експерти номінованих галузей, редактора відомих видань, журналісти, бізнесмени, діячі культури з США, Франції, Бельгії, Швейцарії, Італії, Польщі, Румунії, Казахстану, Китаю, Греції та України.
Досягнення, ініціативи і щоденну копітку працю кожної жінки повинні бути оцінені по достоїнству!
Прийшов час заявити про себе не тільки в Україні, але і в Європі!
Заповнюйте анкету та станьте номінантом Міжнародної Премії EUROPEAN WOMEN EXPERT AWARDS 2018!
Заявки на отримання премії приймаються оргкомітетом до 19 жовтня включно за посиланням – http://clc.to/yTUZwA
Більш детальну інформацію про проект можна отримати поштою: iwelunion@gmail.com або по телефону: +38 044 581 30 80 / +38 050 360 16 82