З 17 по 20 вересня 2018 року пройшов KYIV MEDIA WEEK – найбільший медіафорум Центральної та Східної Європи, головна медійна подія в Україні.

KYIV MEDIA WEEK проводиться щорічно в Києві з 2011 року і є платформою для продуктивного спілкування ключових гравців медіабізнесу країн нашого регіону з колегами та партнерами з усього світу. Щороку KMW збирає понад 1000 учасників з 35 країн світу. KMW є бізнес-майданчиком для професіоналів медіа, а також джерелом натхнення для широкої аудиторії, яка цікавиться однією з найбільш креативних та динамічних індустрій.

У цьому році 850 учасників та 130 спікерів з 39 країн відвідали 44 івенти та міжнародний ринок контенту KMW, зробили 27 тисяч лайків/шерів/кліків у Facebook, випили 5500 чашок кави та 400 пляшок молдавського вина.

Приємною та веселою була вечірка KMW 2018, де було багато хорошої музики, смачного вина, коктейлів і закусок, ефективного нетворкінгу та просто приємного спілкування зі старими й новими друзями, а також, безумовно, відмінного настрою.

Офіційний партнер вечірки – національний бренд «Вино Молдови. Жива легенда». Під цим брендом об’єдналися кращі винороби Молдови – держави, яка навіть своїми обрисами на мапі нагадує гроно винограду.

Слоган вечірки – Rock with FILM.UA & Zdob si Zdub! Виступ найпопулярнішої групи Молдови, який відбудеться за підтримки партнера KMW 2018 – FILM.UA Group дасть гостям можливість повною мірою відчути енергетику цієї країни. Zdob si Zdub – яскраві і драйвові учасники «Євробачення 2005», які відкривали концерти таких світових зірок як Red Hot Chili Peppers, Емір Кустуріца та No Smoking Orchestra, Korn, Linkin Park і багатьох інших.

А за український колорит на заході відповідав проект «Спадок». У минулому році його атмосферні ролики, присвячені українській культурі та традиціям, побачили більше 2,5 мільйони людей, адже саме цей проект відкривав «Євробачення 2017» у Києві. Творці музики для проекту «Спадок», Марія Квітка і Анастасія Полетнєва, заспівають на вечірці KMW під сет від відомого київського діджея DJ Khoroshyi. Гості вечора почули нове звучання давніх українських пісень. Крім вже відомих композицій з першого сезону проекту, вперше прозвучала пісня, написана спеціально для нового сезону «Спадок. Весілля», над створенням музики для якого також працює DJ Khoroshyi.

Що нового для учасників KMW в 2018 році? Глобальна медіаіндустрія стрімко еволюціонує. Зникають межі між кіно, ТБ та іншими медіа, між жанрами аудіовізуального продукту і способами його доставки та споживання. «Нові» медіа вже давно стали «традиційними», а технології дають можливість інтегрувати контент в будь-яку сферу життєдіяльності людини. На медіаглобусі вже немає ринків «першого» або «другого» ешелону, а ідеї не оцінюються з точки зору географії походження чи бюджету, витраченого на їх реалізацію.

У 2018 році KMW також відмовився від будь-яких кордонів. VIII медіафорум KYIV MEDIA WEEK проводитиметься у новому форматі, що дозволяє розширити тематику заходів та надати учасникам максимальний доступ до всіх активностей форуму. Щоб гості KMW змогли відвідати якомога більше заходів та самостійно сформувати для себе ідеальну програму семінарів, презентацій, дискусій, пітчингів, воркшопів та круглих столів, традиційні конференції Format Show, «Кінобізнес», Pay TV in Ukraine та ін. переформатовано у ряд профільних тематичних івентів.

Програма KMW 2018 максимально охоплює всі сфери сучасного медіабізнесу: кіно, формати, серіали та анімацію, digital-технології, дитячий контент, радіо, пресу, телеком, законодавство, унікальні можливості української медіаіндустрії та багато іншого – кожен з днів форуму наповнений івентами різних напрямків.

Більше про подію: https://kyivmediaweek.com