Надзвичайний та Повноважний Посол Гела Думбадзе провів урочистий дипломатичних прийом на честь
27-ї річниці Дня Незалежності Грузії та 100-річчя створення першої Демократичної Республіки Грузія

На заході бли присутні такі поважні гості як відомий футболіст, а нині мер міста Тбілісі Каха Каладзе, заступник голови Ради з геральдики при парламенті Грузії, автор герба Грузії Мамука Гонгадзе, який привіз до Києва експозицію спеціально для події. З вітальним словом також виступив мер Києва, Віталій Кличко.

31 березня 1991 року було проведено референдум про відновлення державної незалежності Грузії. У референдумі взяли участь 90,5% виборців. Через місяць на підставі результатів всенародного референдуму Верховна Рада республіки прийняла Акт про відновлення державної незалежності Грузії, який проголосив дійсними Акт про незалежність 1918 року і Конституції 1921 року. Також була введена посада Президента Республіки Грузія.

Сьогодні українсько-грузинські відносини розвиваються відповідно до потреб і можливостей двох країн. Обмін візитами на високому рівні протягом останнього часу та зустрічі керівництва України і Грузії в рамках багатосторонніх заходів засвідчили зацікавленість у підтримці активного політичного діалогу між офіційними Києвом та Тбілісі, які в умовах протидії зовнішній загрозі та окупації частини території залишаються один для одного важливими регіональними партнерами. Обидві сторони зацікавлені у подальшому поглибленні взаємовигідної співпраці на євроінтеграційному та євроатлантичному напрямі, наповненні торговельно-економічного співробітництва конкретним прагматичним змістом, розширенні взаємодії на гуманітарній ниві.