22 – 24 Червня команда Amazing Event Machine, організатори успішних офлайн форумів Blockchain Day Russia і Ukrainian Blockchain Day проводять міжнародну онлайн конференцію Blockchain Day Online.

Проект Blockchain Day Online – це онлайн-платформа, яка об’єднує підприємців, інвесторів, бізнесменів, розробників в сферах блокчейн технологій, криптовалюта і ICO, для яких головною метою є побудова нового майбутнього в стилі digital.

Конференція допоможе у формуванні професійного ком’юніті, всередині якого кожен зможе знайти потрібних людей, підтримку, рекламувати і просувати свої продукти і послуги, а також скористатися спецпропозиціями від своїх колег і партнерів Blockchain Day.

Організатори Blockchain Day Online пропонують своїм учасникам:

• 3 дня якісного контенту;
• 6 дискусійних панелей;
• 40 спікерів;
• більше 100 000 учасників.

Спікери проекту – реальні практики, які пропонують інноваційні рішення для ефективної роботи, а також знайомлять зі своїм досвідом в досягненні успіху, пропонують реальні кейси.

Кожен з трьох днів конференції має своє тематичне позначення. Так перший день присвячений фінансам, другий – продукту, а третій день розповість вам про головне в просуванні.

Ставши учасником конференції, ви отримаєте відповіді на такі важливі питання як:

– як інвестувати в ICO;
– як блокчейн змінить наше суспільство;
– як відрізнити ICO від лави;
– про трейдингу, його видах і можливостях;
– як побудувати сильну команду;
– де шукати інвестора,
і багато іншого.

Учасники конференції зможуть безпосередньо задати питання спікеру і отримати точну відповідь під час організованої Q & A сесії.

Також, в рамках конференції відбудеться дискусійна панель з блокчейн гуру – метод спілкування у вигляді відкритої дискусії між експертами-практиками зі світовим визнанням.

Blockchain Day Online дарує можливість знайти нових клієнтів, цінні знайомства і зв’язки на найбільшій блокчейн конференції світу. Приємним бонусом буде розіграш цінних призів серед усіх, хто придбав квиток на конференцію.

Нове майбутнє дуже близько! Створюйте його вже сьогодні!