20 червня в Тбілісі пройде головна кріптоподія Грузії – Blockchain & Bitcoin Conference Georgia 2018. Учасники та партнери заходу – засновники і популяризатори блокчейн-індустрії в країні.
Програма та партнери
 
На конференції виступлять грузинські й іноземні незалежні кріптоексперти: підприємці, інвестори, засновники блокчейн-організацій, розробники, представники державних організацій, юристи та економісти.
 
Партнери заходу – засновники блокчейн-індустрії в Грузії: Association Blockchain Georgia, Bitcoin Embassy Georgia і Blockchain Systems Institute. Ці організації стали найактивнішими пропагандистами блокчейна і цифрових активів в країні.
 
Гостей чекають дискусії на актуальні теми: про особливості Майнінг в Грузії, про держрегулювання і держуправлінні, про перспективи проведення ICO в країні.
 
У демозоне розташуються відомі компанії, що представляють міжнародну блокчейн-індустрію: це постачальники майнінгового обладнання і ферм, ICO-проекти, блокчейн-платформи, інтегратори, розробники і організації, що надають технологічні та фінансові послуги.

Місце проведення
 
Захід пройде у фешенебельному готелі Radisson Blu Iveria Hotel в центрі Тбілісі. Адреса: площа Революції троянд, 1.
 
Організатор
Подія проводить міжнародна компанія Smile-Expo, яка створила мережу блокчейн-заходів в 20 країнах світу. За 12 років роботи вона зарекомендувала себе як організатор масштабних галузевих івентів в Європі, Азії і навіть в Австралії.
 
Слідкуйте за новинами заходу на офіційному сайті Blockchain & Bitcoin Conference Georgia.