У столиці України Києві відбувся офіційний прийом з нагоди 100-річчя від дня створення Азербайджанської Демократичної Республіки.
В прийомі, організованому в посольстві Азербайджану в Україні, взяли участь перший заступник прем’єр-міністра України, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, представники Міністерства закордонних справ, депутати Верховної Ради України, керівники дипломатичного корпусу в Україні, медіа-холдингів , відомі бізнесмени, представники ЗМІ.

Говорячи про історичні здобутки вперше створеної на Сході в 1918 році Азербайджанської Демократичної Республіки, посол Азербайджану в Україні Азер Худієв зазначив, що визнання нашої незалежності в світовому масштабі є історичним успіхом уряду Республіки.

Підкресливши, що наша країна, яка набула вдруге державну незалежність в кінці минулого століття, пройшла великий шлях розвитку завдяки волі і мудрої далекоглядності великого лідера Гейдара Алієва, посол довів до уваги, що загальнонаціональний лідер прийняв важливі політичні рішення для реалізації традицій і принципів державності Азербайджанської Демократичної Республіки. Ця далекоглядна політика і нині успішно триває за президенства Ільхама Алієва.

ерший заступник прем’єр-міністра України С.Кубів привітав з нагоди 100-річчя від дня створення Азербайджанської Демократичної Республіки та переобрання Ільхама Алієва Президентом. Підкресливши зростання економічного співробітництва між двома країнами, С.Кубів сказав, що для сприятливого діяльності азербайджанських ділових людей в Україні створені всі умови. У 2017 році торговельний оборот між Україною і Азербайджаном збільшився в 2,7 рази в порівнянні з 2016 роком. Зв’язки між двома країнами перетворилися в важливий фактор для світу і стабільності в регіоні.

Захід продовжився концертною програмою за участю відомих майстрів мистецтва Азербайджану та України. Барвисті виступи танцювальної групи «Кавказ», яка активно пропагує азербайджанську культуру в Україні, виконання сестрами-близнюками Анни і Марії пісні «Сари Гелин», виступи заслуженої артистки Тунзалі Агаєв і інших були зустрінуті гостями з великим інтересом )
Офіційний прийом з нагоди 100-річчя від дня створення Азербайджанської Демократичної Республіки завершився феєрверком.
(https://azertag.az)
Також в Україні у зв’язку з 100-річчям АДР виготовлена поштова марка. На поштових марках 4 видів зображені будівля парламенту АДР, засідання парламенту, образ жінки, яка вперше отримала виборче право на Східі