28 березня 2018 року в Києві в Національній Академії наук України відбулася презентація книги Президента Республіки Казахстан Н.А. Назарбаєва «Ера Незалежності».

Презентуючи книгу, Посол Казахстану в Україні Самат Ордабаєв підкреслив особливу історичну роль Лідера Казахстану в становленні і розвитку казахстанської державності. Казахстанський дипломат зазначив, що завдяки вивіреній і мудрій політиці Президента, Казахстан відбувся як успішна держава зі стабільною політичною системою і ринковою економікою, що має високий міжнародний авторитет. За його словами, публіцистичний жанр викладу «Ери Незалежності», дозволяє більш глибоко зрозуміти суть унікальної казахстанської моделі розвитку, логіку прийняття доленосних для країни політичних та економічних рішень.

Голова духовного управління мусульман України, шейх Ахмед Тамім назвав нову книгу «дзеркалом народу Казахстану», уособленням якого є його Лідер – Н.А.Назарбаев. Він зазначив, що Казахстан є зразковим прикладом збереження міжрелігійної та міжетнічної злагоди, який необхідно вивчати і запозичувати.

Українські академічні та експертні кола високо оцінили книгу Лідера Казахстану Н. А. Назарбаєва, зазначивши успіхи Казахстану на міжнародній арені, важливість поглиблення і зміцнення дружби і співпраці Казахстану з Україною.

У презентації взяли участь глави дипломатичних місій, представники державних органів України, наукового та експертного співтовариства, казахської діаспори та ЗМІ.

Посольство РК в Україні