12 грудня 2017 року в місті Києві у готелі «Fairmont Grand Hotel Kyiv» відбувся державний прийом, присвячений Дню Незалежності Республіки Казахстан.

У своєму виступі Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Самат Ордабаєв зазначив, що під керівництвом свого Лідера Н.А.Назарбаєва за роки незалежності Казахстан проявив себе як політично стабільна держава з економікою, що динамічно розвивається і авторитетною зовнішньою політикою.

«2017 рік для Казахстану був вельми насиченим. Казахстан почав виконувати обов’язки в якості непостійного члена Ради Безпеки ООН, провів Міжнародну виставку ЕКСПО-2017 і почав третій етап своєї масштабної модернізації, покликаної забезпечити глобальну конкурентоспроможність республіки і входження до 2050 року в 30-ку найбільш розвинених країн світу.

Цього року Казахстан і Україна відзначають знакову подію – 25-річчя встановлення дипломатичних відносин. Україна історично є для нас дружньою країною і надійним партнером. Ми завжди будували наші відносини на основі взаємної поваги і рівноправності», – зазначив Глава дипломатичної місії Казахстану.

З днем Незалежності казахстанців привітав народний депутат, керівник групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Казахстан Руслан Демчак. У своєму виступі він особливо підкреслив вражаючі успіхи Казахстану в реалізації соціально-економічних реформ під керівництвом Президента Казахстану Н. А. Назарбаєва.

У рамках урочистого заходу була організована тематична фотовиставка, присвячена економічному і туристичному потенціалу Казахстану.