14.11.2017 у Мистецькому арсеналі Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пекло провів урочистий прийом з нагоди 99-ї річниці Незалежності країни.
Привітати пана  Посла завітали політики, високопосадовці, дипломати, діячі культури та мистецтв, та інші високоповажні гості.
Ян Пекло зазначив, що Польща підтримує Україну політично, та наші країни залишаються партнерами.

Посольство України привітало Польщу з днем незалежності, підсвітивши будинок диппредставництва  біло-червоними кольорами.“У цей урочистий день хочемо подякувати Польщі й усім польським друзям за те, що у складні хвилини протидії російській агресії ви не залишаєте Україну, а приходите з допомогою, якої ми так сильно потребуємо. На знак вдячності і солідарності з незалежним польським народом у свято незалежності Речі Посполитої ми підсвічуємо Посольство України у біло-червоні кольори”, – повідомляється на сторінці Посольства України у facebook.

99 років тому, 11 листопада 1918 року, Регенційна рада передала Юзефові Пілсудському військову владу і командування над армією. Цього ж дня Німеччина підписала документ про припинення вогню, що закінчувало Першу світову війну. Після 123 років поневолення Польща знову стала незалежною.