5 жовтня в «Українському домі» відбулись урочисті заходи з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Королівством Марокко. В святковій програмі взяли участь українські артисти, які танцювали марокканські танці під музику різних регіонів Королівства Марокко. Серед присутніх гостей акредитовані в України представники дипломатичних і міжнародних організацій, відомі діячі культури, науки, освітяни, державні посадовці.

Дипломатичні відносини між Україною та Королівством Марокко було встановлено 22 червня 1992 року. Посольство України в Марокко розпочало роботу в листопаді 2000 року, а Посольство Марокко в Україні – у липні того ж року.

Україна й Марокко активно взаємодіють у справі взаємної підтримки на виборах до органів ООН і міжнародних організацій.

Зокрема, укладено домовленості про взаємний обмін підтримками кандидатур на виборах до складу непостійних членів Ради Безпеки ООН (Марокко – на 2012–2013 рр., Україна – на 2016–2017 рр.); до складу Ради ООН з прав людини (Україна – на 2018–2020 рр., Марокко обрано на період 2014–2016 рр.); а також до складу Виконавчої ради ЮНЕСКО, робочих органів Всесвітнього поштового союзу (2012 р.),  ЮНІДО  (2013 р.),  Міжнародного  союзу  електрозв’язку (2014 р.), Міжнародної морської організації та Комітету ООН з прав людини (2016 р.).

Посол Марокко в Україні Міна Тунсі оголосила присутнім про завершення своєї дипломатичної місії в Україні.

«На жаль, я залишаю Україну, але безмежно вдячна за те дружнє й тепле ставлення, яке тут зустріла. Де б я не була, завжди зберігатиму ці незабутні спогади. Наша робота стосується не тільки офіційних питань. Найголовніше – це культурний обмін між нашими народами», – зазначила Міна Тунсі.