«Штрихи до портрета сучасного дипломата: яким я його собі уявляю»

Кожен з нас має прийняти одне з найважливіших рішень у своєму житті. Як недивно, це вибір майбутньої професії. Людина ще в шкільному віці замислюється про цей вагомий крок, бо від того, що вирішить вона в цей момент, буде залежати те, як вона буде  жити надалі. Для цього дуже важливо розібратися в самому собі, подумати про свої здібності та схильності, що цікаво, що в житті приваблює. Адже кожна професія вимагає певних особистісних якостей.

Однією з унікальних професій стала професія дипломата. Нелегка справа представляти інтереси своєї країни в іноземній державі. Кожна людина, яка працює в цій сфері перебуває за кордоном, де проводить переговори з зарубіжними партнерами, відстоює інтереси зовнішньої та внутрішньої політики.

Вважається, що дипломатами не стають, а народжується, адже головне в цій професії – талант, який або є, або його немає. Говорячи про штрихи до портрета сучасного дипломата, неможливо не сказати про Надзвичайного і Повноважного Посла України – Дмитра Івановича Ткача. Чоловік, який почав двосторонні відносини в дипломатичній практиці України, відкривши 24 березня 1992 року в Будапешті ( Угорська Республіка) перше Посольство нашої держави за кордоном. Людина з величезним потенціалом, яка нагороджена почесними грамотами та орденами. Щирий, доброзичливий, відкритий, рішучий, відважний, цілеспрямований, уважний, стабільний, спрямований на роботу, порядний, гуманний – Дмитро Іванович Ткач, стає яскравим образом для портрета сучасного дипломата.

Немає професій з великим майбутнім, але є професіонал з великим майбутнім. Ймовірно, лише одна людина з тисячі пристрасно поглинута своєю роботою, як такою.

Щоб реалізувати свої мрії в реальний успіх, Ви повинні працювати. Працювати багато, наполегливо, постійно – це шлях до вдосконалення і максимального результату.