Урочистий прийом з нагоди 87-ї річниці обєднання Королівства Саудівська Аравія, який відбувся 22 вересня 2017 року у “Fairmont Grand Hotel Kyiv”
Гостей приймав Посол Джудія Алхазал та пані Маха Алхазал
Святкування проводиться в ознаменування заснування і об’єднання Королівства і на честь його засновника – Його Величності короля Абдули Азіза бін Абдули Рахмана Аль Сауда. У цей день 1351 року за ісламським, мусульманським (хіджрінским) календарем (ІК) або 1932 року за християнським календарем відбулося народження Королівства Саудівська Аравія. Ця подія відбулася після епічної битви під керівництвом короля Абдули Азіза бін Абдули Рахмана Аль Сауда. Протягом тридцяти двох років він відновлював місто Ер-Ріяд, столицю Королівства, батьківщину його предків і батьків, почавши в п’ятий місяць Шавалла в 1319 рік (ІК), відповідний 15 січня 1902 року.

17-го липня (Джомада Аль-Оула) 1351 року (ІК) був виданий королівський Указ про об’єднання всіх частин сучасного королівства в державу, яка сьогодні відома нам як Саудівська Аравія. 23 вересня 1932 року – день офіційного проголошення Королівства Саудівська Аравія.