Надзвичайний та Повноважний Посол Вірменії в Україні Андранік Манукян провів урочистий прийом на честь Дня Незалежності своєї держави.
Головне національне свято Республіки Вірменія, День незалежності, відзначається щорічно 21 вересня. В цей день в 1991 році країна проголосила свою незалежність від Радянського Союзу.Свою незалежність Вірменія проголошувала двічі.
Вперше вона стала незалежною державою 28 травня 1918

, після розпаду Закавказької демократичної федеративної республіки (ЗДФР). Ця дата відзначається в Вірменії на державному рівні, але не як День незалежності, а як День Першої Республіки.Перша вірменська республіка проіснувала відносно недовго: в 1922 році вона увійшла до складу СРСР як одна з трьох республік, які склали Закавказскую РФСР. У 1936 році в Радянському Союзі було прийнято нову конституцію, згідно з якою Азербайджан, Вірменія і Грузія увійшли до складу СРСР як самостійні союзних республік.
Так в 1937 році з’явилася Вірменська РСР.Після Серпневого путчу 1990 був піднято питання про відділення Вірменії від Радянського Союзу. Вірменія оголосила про свою незалежність від СРСР 23 серпня 1990, але повна незалежність була оголошена лише 21 вересня 1991 року. Цей день і відзначається у Вірменії як День незалежності. Однак формально Вірменія отримала незалежність в грудні 1991 року після остаточного розпаду СРСР.