Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні пан Альберто Хосе Алонсо в своєму зверненні підкреслив важливість збереження миру не тільки в Україні і Аргентині, а й на всій Землі.
З історії:

25 травня Аргентина відзначає 207-річчя Травневої революції, яка ознаменувала початок процесу, що призвів до незалежності країни від Іспанії. 25 травня 1810 повсталі сформували перше власне уряд.

В Аргентині Травневої революції називають ланцюг подій, що сталися з 18 по 25 травня 1810 року. Відправною точкою для повстання послужила дійшла до жителів Буенос-Айреса звістка про те, що Іспанія виявилася окупована французами, і що впала Севільська хунта, призначається віце-короля Ріо-де-ла- Плати – іспанського королівства, що включав території сучасних Аргентини, Уругваю, Парагваю і Болівії. Легітимність який правив у той час Бальтасар Ідальго де Сіснероса була поставлена ​​під сумнів, і 23 травня міська рада Буенос-Айреса ухвалив відсторонити його від влади.

Через два дні була сформована Тимчасова урядова хунта столиці Ріо-де-ла-Плати. Незабаром більшість провінцій приєдналися до повсталих, і в грудні 1810 в Аргентині було створено новий уряд, що отримало назву Велика хунта.

Хоча аргентинська влада практично не підпорядковувалися Іспанії, вони продовжували правити від імені іспанського короля Фердинанда VII. Незалежність Об’єднаних провінцій Ріо-де- ла-Плати була проголошена через шість років, 9 липня 1816 року на Національному конгресі в місті Тукуман. А в 1819 році була прийнята перша конституція незалежної держави – Аргентини.